Korespondenční adresa

Jihočeské letiště České Budějovice a.s.
arelál letiště budova ředitelství, č. p. 999
370 01 Planá

Fakturace

Jihočeské letiště České Budějovice a.s.
U Zimního stadionu 1952/2
370 01 ČESKÉ BUDĚJOVICE 7

IČO: 26093545
DIČ: CZ26093545

e-fakturace: fakturace@airport-cb.cz
datová schránka: rj7entm

Ředitelství společnosti

Podatelna / spisovna:
Iveta Strnadová
tel.: +420 725 556 657
e-mail: spisovna@airport-cb.cz

Kontaktní formulář





    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Položky označené * jsou povinné

    Info pro cestující

    odbavení cestujících a zavazadel na letišti handling
    (v provozní době letiště)
    +420 725 502 738 handling@airport-cb.cz

    Info pro média a veřejnost

    manažer marketingu, tisková mluvčí Mgr. Martina Vodičková +420 724 806 775 vodickova@airport-cb.cz

    Správa letiště

    ředitel +420 387 204 550 airport@airport-cb.cz
    náměstek ředitele Ing. Robert Kala +420 387 204 543 kala@airport-cb.cz
    provozní náměstek Rostislav Mach +420 387 204 549 mach@airport-cb.cz
    ekonomický náměstek Ing. Tomáš Hybrant +420 387 201 835 hybrant@airport-cb.cz
    manažer marketingu, tisková mluvčí Mgr. Martina Vodičková +420 724 806 775 vodickova@airport-cb.cz
    manažer provozní bezpečnosti Ing. Miroslav Holak +420 724 806 772 holak@airport-cb.cz
    manažer bezpečnosti (security) Ing. René Friedrich +420 702 234 602 friedrich@airport-cb.cz
    administrátor bezpečnosti Bc. Marie Nevoralová +420 387 204 546 nevoralova@airport-cb.cz
    manažer kvality Ing. Michaela Malíková +420 702 247 528 malikova@airport-cb.cz
    vedoucí kanceláře ředitele Libuše Němcová +420 387 204 550 nemcova@airport-cb.cz
    vedoucí obchodního střediska Mgr. Jana Müllerová +420 387 201 815 mullerova@airport-cb.cz
    vedoucí provozního střediska Ing. Josef Strapek +420 387 201 448 strapek@airport-cb.cz
    velitel hasičského záchranného sboru Josef Fošum +420 724 475 120 hzsl.velitel@airport-cb.cz
    vedoucí handlingu Bc. Karel Bartoň +420 775 076 128 barton@airport-cb.cz
    personalista Jitka Kempfová +420 702 121 407 kempfova@airport-cb.cz
    účetní Jana Mládková +420 387 201 814 mladkova@airport-cb.cz
    správa majetku Ing. Jan Harvalík +420 387 204 548 harvalik@airport-cb.cz
    správa majetku, ekolog Pavel Vochozka +420 387 204 548 vochozka@airport-cb.cz
    Biologická ochrana letiště Radek Staněk +420 604 652 350
    B&S Hawk – School of Traditional Falconry Hannah Melcerová, Dis. +420 604 421 043

    Nenechte si nic uletět

    Mějte přehled o nových destinacích a službách na našem letišti