Safety sdělení
Bezpečností hlášení

Vážení zaměstnanci, členové posádek letadel, letečtí provozovatelé a ostatní pracovníci zabezpečující provoz.

V rámci zavedení systému řízení provozní bezpečnosti (SMS), s cílem neustálého zvyšování provozní bezpečnosti a kvality poskytovaných služeb na Letišti České Budějovice – LKCS, Vás touto cestou prosíme o spolupráci s naším Safety Teamem. Budeme rádi za Vaše připomínky nebo oznámení jakékoli bezpečnostní události, nebo skutečnosti, která není dle Vašeho názoru v souladu s provozní bezpečností a představuje možné nebezpečí na letišti nebo v leteckém provozu.

K vyjádření svého názoru či popisu bezpečnostní události použijte, prosím, formulář Bezpečnostní hlášení, který po vyplnění vhodte do schránky označené „Safety Box“. Jedna schránka je umístěna ve veřejném prostoru budovy terminálu, druhá je po pravé straně příjezdové komunikace u vstupu do areálu letiště. Hlášení je také možno podat na adresu safety@airport-cb.cz nebo prostřednictvím online formuláře zde na stránkách.

Řešení bezpečnostních hlášení probíhá v souladu se zásadami spravedlivého prostředí (just culture) společnosti zajišťující důvěrnost a beztrestnost. Vaše poznatky budou odborně posouzeny a oznamovateli bude poskytnuta zpětná vazba. V případě anonymního hlášení bude zpětná vazba poskytnuta prostřednictvím našich webových stránek.

Vážíme si Vaší spolupráce a děkujeme, že se podílíte na zajištění a zvyšování provozní bezpečnosti a kvality poskytovaných služeb na Letišti České Budějovice.

  Hlavní prioritou Letiště České Budějovice
  je bezpečnost leteckého provozu.

  Níže, prosím, popište událost, při které jste identifikovali možné bezpečnostní riziko vyžadující náš přezkum.
  * povinné položky

  Nenechte si nic uletět

  Mějte přehled o nových destinacích a službách na našem letišti

   Odeslaním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.