Korespondenční adresa

Jihočeské letiště České Budějovice a.s.
areál letiště, budova ředitelství, č. p. 999
370 01 Planá

Fakturace

Jihočeské letiště České Budějovice a.s.
U Zimního stadionu 1952/2
370 01 ČESKÉ BUDĚJOVICE 7

IČO: 26093545
DIČ: CZ26093545

e-fakturace: fakturace@airport-cb.cz
datová schránka: rj7entm

Ředitelství společnosti

Podatelna / spisovna:
Iveta Strnadová
tel.: +420 386 325 351
e-mail: spisovna@airport-cb.cz

Kontaktní formulář





    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Položky označené * jsou povinné

    Info pro cestující

    odbavení cestujících a zavazadel na letišti handling
    (v provozní době letiště)
    +420 725 502 738 handling@airport-cb.cz

    Info pro média a veřejnost

    tisková mluvčí Mgr. Martina Vodičková +420 724 806 775 vodickova@airport-cb.cz

    Správa letiště

    ředitelství +420 387 204 550 airport@airport-cb.cz
    vedoucí provozu AD Rostislav Mach +420 387 204 549 mach@airport-cb.cz
    vedoucí provozu ANSP Ing. Gustav Sysel +420 702 121 528 sysel@airport-cb.cz
    manažer kvality Renata Kroupová +420 702 247 528 kroupova@airport-cb.cz
    manažer provozní bezpečnosti (safety) Jan Šťastný +420 724 806 772 stastny@airport-cb.cz
    manažer bezpečnosti (security) Ing. René Friedrich +420 702 234 602 friedrich@airport-cb.cz
    administrátor bezpečnosti Bc. Marie Nevoralová +420 387 204 546 nevoralova@airport-cb.cz
    tisková mluvčí Mgr. Martina Vodičková +420 724 806 775 vodickova@airport-cb.cz
    vedoucí kanceláře ředitele Libuše Bošanská +420 387 204 550 bosanska@airport-cb.cz
    vedoucí obchodního střediska Mgr. Jana Müllerová +420 387 201 815 mullerova@airport-cb.cz
    vedoucí provozního střediska Ing. Josef Strapek +420 387 201 448 strapek@airport-cb.cz
    velitel hasičského záchranného sboru Josef Fošum +420 724 475 120 hzsl.velitel@airport-cb.cz
    vedoucí střediska security Anna Míšková +420 777 990 225 miskova@airport-cb.cz
    vedoucí office handlingu Michal Hrdý +420 775 718 605 hrdy@airport-cb.cz
    vedoucí ramp handlingu Stanislav Schneider +420 725 361 133 schneider@airport-cb.cz
    personalista Jitka Kempfová +420 702 121 407 kempfova@airport-cb.cz
    účetní Jana Mládková +420 606 072 572 mladkova@airport-cb.cz
    správa majetku Ing. Jan Harvalík +420 387 204 548 harvalik@airport-cb.cz
    správa majetku, ekolog Pavel Vochozka +420 387 204 548 vochozka@airport-cb.cz
    Biologická ochrana letiště Radek Staněk +420 604 652 350
    B&S Hawk – School of Traditional Falconry Hannah Melcerová, Dis. +420 604 421 043